Duyurular

Değerli Müşterilerimiz

18 yıldır Hosting ve Domain sektöründe binlerce müşteriye hizmet vermenin gururu ile faliyetimize devam etmekteyiz. Ontek olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti uygun fiyata sunmanın gayreti içersinde olduk ve adımlarımızı bu yönde atmaya gayret ettik.

18 yılın sonunda elde ettiğimiz bilgi ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmakta ve daha nice seneler hizmet vermenin gayretindeyiz.

En son almış olduğumuz yatırımlar ile sizlere son model sunucu ve yazılımlar ile hizmet vermeye devam edeceğimizi garanti eder, bu neden ile yeni bir MARKA ile hizmet vermenin daha iyi olacağına karar kıldık. Yeni markamız KiviHost ile ürün ve hizmetlerinizde hiçbir değişiklik olmadan devam edeceğimiz siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz.

Bundan sonra tüm hizmetlerimiz “KiviHost” markamız ile sürdüreceğimizi bir kere daha belirtmek isteriz.


 
Neden KiviHost?

meter image

Hosting ve Domain sektöründe farklı isimler ile markalaşmanın ne kadar zor olduğunu bilincinde olarak, içerisinde host veya hosting kelimlerinin geçmesine özen gösterdiğimizi belirtmek isteriz.

Ayrıca en güncel “DELL” marka, intel® xeon® silver ve tamamen enterprise SSD disklerden oluşan sunucu altyapımız ile sektörde daha kaliteli ve ucuz hizmet vereceğimizi belirtmek isteriz.

Tamamen kendi yazılımımız olan yeni müşteri paneli ve sitemiz ile sizlere hizmet vermenin ayrıca gururunu yaşamaktayız.

Marka değişikliği kararı sonrası yaklaşık olarak 8 aydır tamamen özgün ve bize ait olan yazılım üzerinde çalıştığımızı ayrıca belirtmek isteriz.

Binlerce satır kod ve tüketilen kahvenin sonrasında tüm testleri yapılmış yeni müşteri panelimiz ve sitemiz ile 23 Nisan 2021 tarihinde sizlere hizmet vereceğimizi belirtmek isteriz.

Geçiş süreci sırasında tek seferliğine şifrenizi değiştirmeniz ve varsa firma bilgileriniz güncellemeniz gerekmektedir.

Geçiş sonrası tüm faturalarınızın “E-fatura” olarak iletileceğiniz ayrıca belirtir, bu konuda gerekli bilgilerinizi güncellemenizi rica ederiz.

Ontek - Kivihost Arel Yavuz Bilişim Tescilli Markalarıdır.

Her türlü sorunuzda bize destek@kivihost.com adresinden ulaşabilir veya 0850 480 17 95 nolu telefondan müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Saygılarımızla,
KiviHost ® Müşteri Hizmetleri